iPhone ekranı kırılırsa, önce ekrana dokunmanın çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz. Ekran çalışıyorsa, ön cam hasar görür, ancak iç ekranınız sağlamdır. iPhone ekranı kırıldı, ancak çalışırken dahili ekran bozulmadı. İç ekran sağlamsa, tüm ekranı değiştirmek yerine ön camı değiştirebilirsiniz. Böylece, iPhone ekranının onarımı en ucuz maliyetle gerçekleştirilir. Ekran değiştirmeden daha düşük bir fiyat elde edersiniz.

iPhone ön camı nasıl değiştirilir?

Kafanızda bir ekran değişimi ve bir ön cam değişimi arasındaki farkın ne olduğu konusunda soru işaretleri olabilir. Ayrıca ön camı nasıl değiştireceğinizi de merak edebilirsiniz. Biraz düşünelim.

iphone’ların dış ekranları çizilme ve darbelere karşı dayanıklıdır. Bu nedenle, iPhone telefonlarının ön Camlarında çatlaklar, kırıklar ve benzeri hasarlar çok yaygındır. 2010’dan beri iPhone onarımı yapan teknik servisimiz, çok sayıda iPhone cam onarımı yaparak iphone cihazların tamirini sağlamıştır.

 

Apple, bir süre önce iPhone ekranının çizilmesini, kırılmasını veya çatlamasını önlemek için ekranlarını Seramik Kalkan adı verilen özel bir alaşımlı camla korumaya başladı. Bu yeni teknoloji sayesinde, iPhone’un düştüğünü varsayabiliriz. ekran kırıldı, çatladı veya benzer senaryolar artık daha az olabilir. Ancak bu, ekranın veya camın artık zarar görmeyeceği anlamına gelmez.

iPhone ön cam değiştirme garantisi var mı?
Apple telefonlarında ekrandaki çatlaklar veya kusurlar garanti kapsamında değildir. Apple garanti koşulları uyarınca, kullanıcılar satın alma tarihinden itibaren 2 yıl boyunca, yalnızca Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları durumunda malzeme ve işçilik hatalarına karşı garanti almaya hak kazanırlar. Bu nedenle, bir kullanıcı hatasından kaynaklanan herhangi bir hasar, kullanıcının maliyetini taşır. Kullanıcılar genellikle garantili iphone’ların camını, daha uygun maliyetli iPhone onarımları yapan Üçüncü Taraf tedarikçilerden değiştirmeyi tercih ederler. iphonetamir.org.

iphonetamir.org gibi özel iPhone hizmetlerinde, ön camın değiştirilmesi, önce ön camı çıkarmak, ekrandaki ve cihazdaki toz ve kiri çıkarmak ve ardından yeni bir ön cam takmaktır. Yapıştırılmış ekran ve ön cam, ön cam ekranın dışında kırıldığında makinelerin yardımıyla ayrılır ve yeni cam, makinelerin yardımıyla iç ekrana tekrar yapıştırılır. bu şekilde, iPhone cihazlarının ekranlarının üretimi de fabrikada gerçekleştirilir. İPhone’unuzu, eğitimli ve deneyimli Apple tarafından cam değişmine özel olarak tasarlanmış orijinal parçalar ve profesyonel Buz Makinesi ile gerçekleştiriyoruz.

iPhone ekran camını değiştirmek ne kadar sürer?

iPhone ön camını değiştirme süresi 2 ila 3 saat arasında değişir. Cam onarımında kullanılan malzemeler orijinaldir, yan sanayi camı kullanılmaz. Ön camın değiştirilmesi önce ısı ile ve daha sonra soğutma cihazlarıyla tamamlanır. Bu işlem son derece güvenlidir ve herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

iPhone ön camını değiştirmek ne kadara mal olur?
İPhone ekranının hasar görmesi durumunda, cihazınızı onarmak için bir ön inceleme yapmanızı öneririz. bir iPhone ön cam değişimi ararken aldığınız bilgilerin güvenilir olup olmadığı önemlidir. Bunu yapmak için, hem araştırma yaparken kaynakları hem de farklı kanallarda araştırma yaparak aldığınız bilgilerin geçerliliğini kontrol edin.

Ön camda çatlaklar, çatlaklar veya çizikler gibi Hasarlarınız varsa, önce yetkili bir servise gidebilir ve ekranı değiştirebilirsiniz. Yetkili Apple Hizmetleri ön camın yerini almaz, ancak ön camı doğrudan çıkarır ve yeni bir ekranla değiştirir. Bu da çok pahalı bir prosedür.

İPhone ön camında hasar olması durumunda iphonetamir.org’da ekran değişikliği yapmanız gerekmez. Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir Hizmetimizde, iPhone ön camlarının değiştirilmesi fiyatları Apple’ın teknik yetkili hizmetlerine kıyasla çok uygun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.