iPhone Ekran Değişimi

Kullanıcıların günlük yaşamı ve iş hayatı için vazgeçilmez hale gelen akıllı telefonların ekranlarının arızalanması telefonlarının kullanımını etkiliyorsa, hayatlarında bazı aksaklıklara neden olabilir. Özellikle telefonlarını satın alırken yüksek ödeme yapan iPhone sahipleri için, cihazdaki hasar veya sorunlar, tekrar ödeyecekleri yüksek Rakamların habercisidir. Bu nedenle, iPhone sahipleri iPhone ekranını değiştirmek için yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı Teknik Servis arıyorlar. Yaklaşık 15 yıllık Teknik Servis tecrübesine sahiptir iphoneTamir.org güvenilir ve hızlı Servisi ile iPhone ekran Değiştirme için en doğru adreslerden biridir. Teknik Servisimizde, iPhone ekran değiştirme fiyatları da makul bir seviyede.

iPhone ekran değiştirme fiyatları modele göre değişir. Uygun fiyatlı bir iPhone’un ekran değiştirme fiyatı aynı oranda daha ucuzken, daha yüksek bir fiyatın ekran değiştirme fiyatı aynı oranda daha yüksektir. iphonetamir.org müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma anlayışımızın bir parçası olarak, müşterilerimize en modern ekipmanlarla en uygun fiyatlarla hızlı ve kaliteli cam değiştirme hizmeti sunuyoruz.

Hizmetimiz, Apple’ın en yeni iPhone modellerinden iPhone 13.5’e kadar piyasadaki tüm iPhone modelleri için ekran değiştirme sağlar. iphonetamir.org hizmetimizde, iPhone ekranının değiştirilmesi, en modern müşteriye özel üretim tesisleri sayesinde çok kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşir.

 

iPhone ekranı nasıl değiştirilir


iPhone ekranı genellikle güçlü bir darbe, yükseklikten düşme, cihaz üzerinde güçlü bir baskı, pilin aşırı şişmesi veya cihazın aşırı ısınması nedeniyle kırılabilir. Cihazda kullanılan Sapphire cam koruyucu, son teknoloji ürünü bir ürün olmasına rağmen, ekranı tamamen korumak için yeterli değildir. Öte yandan Apple, iPhone’un nasıl çizildiğine, kırıldığına veya kırıldığına dair şikayetleri önlemek için ekranlarını Seramik Kalkan adı verilen özel bir alaşımlı camla korumaya başladı. iphonetamir.org deneyimli servislere başvururlar.

iphonetamir.org iPhone ekranı çatlama, ekran kırma, ekranda görüntü salınımı gibi sorunlar için, özellikle iPhone ekranında dikey çizgiler var, iphone ekranı piksel hatası, iPhone ekranı yazdırmıyor, ekran ışığı titriyor, Mürekkep ekranda akıyor, ekrandaki resmi sil, ayrıca en hızlı iPhone ekran değiştirme hizmetini sunuyoruz.

Ekran değiştirme teknik servisimize başvurduğunuzda, iphone’unuz önce Apple teknisyenleri tarafından tanınır ve gerekli onarıma karar verilir. Ekran değişikliği gerekiyorsa, tüm işlem 15 dakika ila 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlanır. Bu şekilde, telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmazsınız ve günlük yaşamda veya işte herhangi bir rahatsızlık yaşamazsınız. Ekran değiştirme hizmetimiz, dahili ekranın, ön camın ve dokunmatik alanın değiştirilmesini içerir. Kullandığımız yüksek kaliteli yedek ekranlar sayesinde, cihazınızda performans farkı yoktur.

Apple Garanti Koşulları

Apple’ın garanti koşullarına göre, kullanıcılar, Apple ürünlerini normal koşullarda kullandığı takdirde (kullanıcı hatası kaynaklı arızalar dışında), satın alma tarihinden itibaren 2 yıl boyunca iphone taraflı kronik arıza dışında yalnızca malzeme, işçilik ve değişim koşulları durumunda garanti hakkına sahip olmaktadır. iphone’unuzun onarılması gerekiyorsa, onarımı yetkili bir servisle yapabilirsiniz. Ancak, bu garanti kullanıcı kaynaklı sorunları kapsamaz.

Apple’ın yeni kararlarına göre, Apple dışındaki Mağazalardaki ekranların değiştirilmesi de dahil olmak üzere tüm Onarımların garantiyi ihlal ettiğini belirtmek gerekir. Ekran değişiminin garantiyi ihlal ettiğini bilerek, birçok kullanıcı üçüncü taraf teknik servislerde uygun fiyatlı iPhone ekran değişimini tercih ediyor. Alanında deneyimli ve uzman iphonetamir.org iPhone ekran değiştirme ayarlarında öne çıkan teknik servislerden biridir. Bütçe bilincine sahip iPhone sahipleri, iphonetamir.org üçüncü taraf iPhone onarımları yapan hizmetler için ekran değişimi yapılır.

Servisimiz mersin merkezde bulunmaktadır. Anlaşmalı kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz. En doğru teşhis ve tamirat için iletişim numaralarımızdan iletişime geçerek en doğru ve en güncel bilgiyi, fiyatlandırmayı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.